Měsíc duben byl velmi bohatý na nové nemovitosti v nabídce a jako první jsem na světlo světa vyslal rodinný dům v obci Dlouhá Lhota na Příbramsku o dispozici 4+kk. V tomto případě se na mě obrátil bývalý kolega ze zaměstnání, a to bylo velmi potěšující vzhledem k faktu, že jsme se dlouhé roky nesetkali. Přesto mě v této věci kontaktoval a já věřím, že důvěru ve mě vloženou jsem nezklamal.

Jednalo se o první případ prodeje nemovitosti, který jsem zobchodoval po ukončení spolupráce se společností RE/MAX. Prezentace, kterou jsme s mým týmem zpracovali, byla nepochybně „o level“ výše a nadšení z výsledku bylo opravdu veliké. Nadmíru spokojený byl klient, nicméně má spokojenost s kvalitou prezentace byla taktéž nezanedbatelná.

Možná to znáte… Když děláte práci, které se obětujete a baví Vás, pak Vás i takovýto „drobný“ úspěch a Váš posun v dané oblasti zkrátka zahřeje u srdce.

Jak už je mým standardem, dům byl vyklizen a vymalován, uklizen a následně aranžován za pomoci home stagerky. A následovalo focení a točení video prohlídky za účasti mého dvorního fotografa a kameramana v jedné osobě. O výsledku se můžete přesvědčit v přiloženém videu. Samozřejmě, jak už je mým dobrým zvykem je prezentace podpořena také webovými stránkami, v tomto případě: www.dum-lhota.cz