Po důkladných přípravách, kterým velmi ochotně napomohli i majitelé a standardních úkonech zahrnujících home staging, profesionální focení a točení video prohlídky, byly v červnu zahájeny prohlídky řadového rodinného domu v Chýni. Ano, jedná se o obec nacházející se v mém oblíbeném okrese Praha-západ, kde mám stabilně velké množství zakázek a můj dobrý vztah k této obci je podpořen i faktem, že jsem právě zde realizoval jeden ze svých prvních obchodů.

V tomto případě se jednalo o moderní řadový dům s velmi vkusně zařízeným interiérem a velkým potenciálem pro úspěšný prodej. Tomu velmi napomohli i majitelé, kteří dům opravdu bezchybně připravili nejen na předprodejní přípravu (home staging, focení…), ale i pro jednotlivá kola prohlídek. Ta se odehrála v Chýni celkem tři a zahrnovala 30 prohlídek. Prohlídky probíhaly v třiceti minutových intervalech a jednalo se, jak my makléři rádi říkáme, o prohlídkové maratony. Tento výsledek zcela jistě ovlivnila nejen důkladná předprodejní příprava, ale také komplexní marketing v podobě:

  • profesionálních fotek a profesionální video prohlídky na nejsledovanějších realitních servercch
  • sponzorovaného příspěvku na sociálních sítích Facebook a Instagram
  • samostatných webových stránek nemovitosti www.dum-chyne.cz

Na tento prodej budu velmi rád vzpomínat nejen díky skvělým majitelům, kteří zůstanou mými přáteli, ale i díky velmi dobrému výsledku. Majitelé prodali výhodně, rychle a mohli tak realizovat své plány, a to mě na práci realitního makléře opravdu těší.