V říjnu jsem do nabídky nabral bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Holešovicích. Prodej jsem zprostředkoval velmi příjemným a zajímavým lidem a bylo pro mě opravdu přínosné poslechnout si další životní příběh. Byt byl ve stadiu před rekonstrukcí a samozřejmě prošel standardní předprodejní přípravou – home staging – profesionální fotograf

Mimo běžné prohlídky jsem oslovil také obyvatelé domu, které jsem pozval na prohlídku určenou jen sousedům. Zúčastnili se dva sousedé z domu, kteří nakonec nabídku ke koupi nepředložili, ale zajímalo je, jakým způsobem probíhá příprava bytu před prodejem a jakou cenu byt v této lokalitě může mít.

Protože díky precizní předprodejní přípravě projevilo o prohlídku, a následně i i koupi bytu, zájem větší množství lidí, probíhal prodej formou aukce (nejvýhodnější nabídce). Byt, jehož nabídková cena, byla 4.190.000,- Kč se nakonec díky vhodně zvolenému způsobu prodeje, prodal za krásných 4.650.000,- Kč. Opět se tedy ukázalo, že díky kvalitní přípravě je možné nemovitost prodat rychle a výhodně.