Prodej zavedeného rodinného penzionu se stavebním pozemkem

Nabídka prodeje zavedeného, fungujícího rodinného penzionu na Benecku, se stálou a věrnou klientelou, která se pravidelně vrací.

Benecko je
prostě kouzelné...

Má unikátní polohu, neboť díky své nadmořské výšce kolem 900 m.n.m. se většinu roku nachází nad úrovní tzv. smogového mraku. Díky tomu nabízí nejen panenskou přírodu a křišťálově čistý vzduch Krkonošského národního parku, ale zejména také největší počet slunečných dnů v roce.

Benecko má nepopiratelné kouzlo, ať je jakékoliv roční období. Samozřejmě nejvytěžovanější je v zimním období, kdy se dveře všech penzionů “netrhnou”. Logicky, vždyť na Benecku jsou ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, kterou si můžete užívat jak na sjezdovkách i na běžkách. Tratě mají dostatečnou šířku a parametry jak pro klasické lyžování, tak pro bruslení.

Běžecké tratě

V areálu se nachází
43 km běžeckých tratí

Běžecké tratě

V areálu se nachází
5,5 km sjezdových tratí

Areál

Dětské lyžařské školy, půjčovny lyží a další doplňkové služby

Cyklostezky

Běžecké tratě se v létě promění na cyklostezky

Penzion Mája

Prodávaný penzion Mája je fungující rodinný penzion se stálou a věrnou klientelou, která se pravidelně vrací. Ubytovací kapacita je 10 pokojů, které nabízejí 25 stálých lůžek a 5 možností přistýlky.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení v podobě toalety, sprchového koutu a umyvadla. Na pokojích je k dispozici televize a samozřejmostí je Wi-Fi.

Spolu s penzionem se prodává i přilehlý stavební pozemek o výměře 1 067 m2, který je možné využít pro výstavbu rodinného domu.

2x pokoj se dvěma místnostmi

Pro 2 + 2 osoby
s možností dvou přistýlek

4x třílůžkový
pokoje

S možností přistýlky
pro 3 + 1 osoby

2x dvoulůžkový
pokoj

S možností přistýlky
pro 2 +1 osoby

Skutečným benefitem penzionu je nicméně jeho umístění v rámci Benecka, které je takříkajíc strategické. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek a vleků s umělým zasněžováním a večerním lyžováním.

Fotogalerie

Ekonomika penzionu

V sezóně se cena za osobu s polopenzí pohybuje mezi 650-690 Kč, za dítě pak mezi 550-590 Kč (výjimkou je Silvestr).

V zimní sezóně je penzion plně vytížen, z části stabilní klientelou, která se opakovaně vrací. Případné navýšení zisku z provozu penzionu by jistě bylo možné za předpokladu zprovoznění restaurace i pro hosty neubytované v penzionu, tak jako tomu bylo v minulosti.

Na jaře a v létě vyhledávají penzion také školy v přírodě. Výhodou je i autobusová zastávka v těsné blízkosti penzionu, která klientům nabízí možnosti dalších výletů do širšího okolí.

Prodejní cena

Penzion: 11 490 000 Kč + pozemek: 1 000 000 Kč

Včetně realitního a právného servisu.