Na přelomu února a března se mi podařilo zrealizovat celkem čtyři zakázky bytů k pronájmu. Přestože v mé nabídce převažují prodeje, opět jsem si potvrdil, že pronájmy mě baví. Jedná se o zcela jiný druh práce, ale věřím, že i v tomto případě má makléř svou úlohu a může přispět velkou měrou k dobrému obchodu. Aby má služba měla i u pronájmů smysl, věnuji ji značné úsilí a u každé zakázky realizuji profi fotografie, virtuální prohlídku, zájemce důkladně prověřuji atd.

V únoru se na mě obrátila klientka, které jsem před rokem prodal byt a nyní ho chtěla pronajmout. Byla to velmi příjemná spolupráce a jak často říkám: „Dobří lidé přitahují dobré lidi.“ I zde to platilo a podařilo se nám najít zájemce z Brazílie, kteří se o byt velmi dobře starají, platí včas nájem a jsou opravdu fajn. Dokonce si troufám tvrdit, že jsme navázali velmi přátelský vztah.

Dalším bytem na pronájem byl nádherný byt o dispozici 2+kk s terasou v ul. Olgy Havlové. S paní majitelkou jsme si lidsky velmi sedli a příjemně se mi s ní komunikovalo. Do bytu jsem se zamiloval, perfektní byla lokalita, asle zejména celková vybavenost, zařízenost a příslušenství bytu.

Následovaly březnové realizace, a to zejména byt v ulici 5. května. Ten i přes fakt, že byl nádherný, designový, skvěle vybavený, nebylo snadné pronajmout. Důvodem bylo jeho umnístění v přízemí a okna směrovaná přímo do „magistrály“. Přesto se mi podařilo najít sympatické a zodpovědné zájemce, kteří ocenili kvality a nadstandardní vybavení bytu.

Posledním z pronajatých je byt v ul. Černokostelecká. Jeho pronájmem mě pověřili majitelé, jimž jsem byt krátce předtím prodal. Byli s mým přístupem natolik spokojeni, že neváhali a s důvěrou mi svěřili i pronájem. vše se podařilo rychle a za avizovanou cenu, tedy ke spokojenosti majitelů.