V červnu jsme zahájili prodej dvou domů na jednom velkém pozemku (2.221 m2) v Chrustenicích nedaleko Prahy. Prodej jsme připravili několik měsíců. Majitelé svědomitě nemovitosti vyklízeli, opravovali, co bylo třeba, rekonstruovali a k celému případu přistoupili opravdu velmi zodpovědně. Jedná se nicméně o velmi specifickou nemovitost – jedna nemovitost určená k bydlení, druhá v těsné blízkosti určená k dostavbě – která vyžaduje svého specifického kupce.

Obě nemovitosti se nacházejí na rozlehlém a svažitém pozemku s jedinečným výhledem do okolí. Díky komunikaci D5 se nabízí snadné a rychlé spojení s Prahou, a k tomu se pozemek nachází v srdci krásné přírody.

Bylo opravdu velmi příjemné komunikovat s majiteli, vidět pokroky, které na nemovitosti činili a následně nemovitost připravit k prodeji. S týmem home stagerů jsme si práci opravdu užili a konečný výsledek se více než povedl. Samozřejmě jak je mým standardem, vše zaznamenal na fotografiích profesionální fotograf a kameraman následně vyhotovil velmi zdařilou video prohlídku.