Náběr tohoto bytu mi udělal velikou radost. Majiteli jsem byl totiž doporučen klienty, kteří se zúčastnili prohlídky na jiné nemovitosti, kterou jsem měl v nabídce. Přestože nemovitost nekoupili, zaujal je způsob mojí práce a předvedená prezentace. To následně ocenili tím nejlepším způsobem, a to je doporučení. Každého podobného doporučení si opravdu vážím, a proto také neváhám za něj v případě prodeje vyplatit doporučitelskou odměnu. To samozřejmě učiním i v tomto případě.

http://www.marekmaterna.cz/byt-hostivice

Prodej bytu v Hostivici byl pro mě srdcovou záležitostí, a to hned z několika důvodů:

💜Byt se nachází v lokalitě, kde žiju, trávím volný čas s rodinou, chodím do restaurací, jezdím na kole a bydlí zde má rodina. Mám k ní tedy velmi úzký vztah a veškeré poznatky a emoce mohu snadno předat zájemcům na prohlídkách, a k tomu všemu je to velmi uvěřitelné.

💜Poprvé představuji nový „kabátek“ svých video prohlídek, který se nese v duchu hashtagu #zitrealitami – Reality děláme srdcem. Je to zároveň můj nový projekt, který má realitní trh kultivovat a přinášet svěží vítr.

💜Ten byt s předzahrádkou jsem si zamiloval. Navíc majitelé jsou opravdu fajn lidé, s kterými se fantasticky komunikuje. Na tento prodej budu velmi rád vzpomínat.

Nejen, že tento byt mi přirostl k srdci, ale jeho samotný prodej probíhal více než dobře. Díky kvalitní prezentaci jsem na prohlídky přilákal dostatek zájemců. Proběhla dvě kola prohlídek a finální cena byla ještě navýšena. Oproti reálné tržní ceně byla konečná kupní cena vyšší o takřka 10 %.