Březen byl pro mě posledním měsícem stráveným „v balónu“ neboli ve společnosti RE/MAX Reality Plus+. RE/MAX mě mnohému naučil, jsem opravdu vděčný, že jsem mohl projít velmi důkladným školením v rámci Akademie RE/MAX a věřím, že i díky tomu jsem hned ve svých realitních začátcích nedělal školácké chyby a naopak dělal svou práci maximálně profesionálně.

Přes všechno dobré jsem byl již nějakou dobu přesvědčen, že pokud mám svou práci pozvednout na ještě vyšší úroveň, fotit s kvalitnějším fotografem, točit na trhu vysoce nadprůměrné video prohlídky, spolupracovat s kvalitním home stagerem či si zachovat si ten nejlepší právní servis, je třeba se posunout o kus dále. Proto jsem zvolil spolupráci se společností QARA, která je mou servisní organizací a díky ní se mohu spolehnout vždy jen na ty nejlepší subdodavatelské služby.

Tento příspěvek píši v srpnu a po pár měsících spolupráce mohu již s jistotou tvrdit, že to byl krok správným směrem. Nejen, že úroveň mých služeb výrazně vzrostla, ale také jsem nyní schopen si svou práci řídit zcela sám a dle svého přesvědčení.

Z hlediska realit byl březen měsícem pronájmů, zejména se mi do nabídky vrátil jedinečný byt v pražských Košířích, který jsem úspěšně pronajal za výhodných podmínek pro majitelku. Nová „obyvatelka“ bytu je z bydlení nadšená a věřím, že mám tak dva spokojené klienty.